Program Guide

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday

Mellowscream

6:00 - 9:00

Bryan

Simple Sounds

6:00 - 9:00

Seamus & Steve

Radio Gaga

6:00 - 9:00

Stars and Tiff

The Sound of Muesli

6:00 - 9:00

Pete & Tones

Friday Breakfast

6:00 - 9:00

Michael & Josh

More Rock Soldiers

6:00 - 8:00

John

Desolation Sounds

6:00 - 8:00

Andy

Four Course Breakfast

8:00 - 11:00

Harold Mickelwhite & Company

Sunday Sleep In

8:00 - 10:00

Bob

Reverb

9:00 - 11:00

Sue

Four Larks and a Wren

9:00 - 11:00

Stu

Spacejam Radio

9:00 - 11:00

Isaac

Freewheelin’

9:00 - 11:00

Andrew Bunney

Strange Rampage

9:00 - 11:00

CARLO RAMPAGE

Snooze Button

10:00 - 12:00

Miss Lyndal Jay

Frontears

11:00 - 13:00

Cherie & Jaye

Never Miss A Beat

11:00 - 13:00

Tiff

Euphoric Amnesia

11:00 - 13:00

Stickman

Smash It Up

11:00 - 13:00

Dave & Mark

Spin Out

11:00 - 13:00

Shannon

Yodel Action

11:00 - 13:00

Lone Tony Joe, Alie Oakley

Seriously Straight Totally Twisted

12:00 - 14:00

Jude & Rodney

Instromania!

13:00 - 14:00

Peter

Three D Lounge

13:00 - 14:00

Dale

Groovin’ with Sister T

13:00 - 14:00

Sister T

Off The Record

13:00 - 14:00

Danny

Soundscape

13:00 - 14:00

TimeSpace

Revival

13:00 - 15:00

Jade, Phil

Afterthought

14:00 - 16:00

Tom

Technicolour Dreaming

14:00 - 16:00

Megan Cat

Rise Above

14:00 - 16:00

Kristi

Cuckoos’ Nest

14:00 - 16:00

Phoenix

Street Beat

14:00 - 16:00

Mich

Lawnmower Music

14:00 - 16:00

Julz and Philby

The B-Side / The Grand Intro

15:00 - 17:00

Sara & Gilian / Dom & Pat

Kpopalypse

16:00 - 17:00

G.G. Alan Bindig

The Mysterioso Show

16:00 - 17:00

Andrew K

Sonic Cinematic

16:00 - 17:00

Christian & Mike

YouthFM

16:00 - 17:00

YouthFM Team

The Doo Wop Corner

16:00 - 17:00

Carmen

Set The Controls

16:00 - 18:00

Steve, Mark

Mike Drive

17:00 - 18:30

Mike

The Whole Kit & Caboodle

17:00 - 18:30

Suzy

Audio Origami

17:00 - 18:30

Kim

Follow The Sound

17:00 - 18:30

Jamie

Drivel Drive

17:00 - 18:30

Karl Drivel

Oscillate Wildly

17:00 - 19:00

Ian, Kerry

The Prison Show

18:00 - 20:00

Michelle

Voiceprint Arts / Arts Garden

18:30 - 20:00

Kyriaki & Lyndal / David & Gillian

Steppin’ Out

18:30 - 19:30

Andrew K, Prof. Be Bop

Mystery Train

18:30 - 19:30

New Announcers

Mystery Train

18:30 - 19:30

New Announcers

Local & Live

18:30 - 19:30

L & L Team

Top 20+1

19:00 - 21:00

The Crew

The Environment Show

19:30 - 21:00

Roman, Trisha, Stephen & Rob

Offbeat

19:30 - 21:00

Sue & Peter

Blues Power

19:30 - 21:00

Mick

Best Kept Secret

19:30 - 21:00

Stej

Hillbilly Hoot

20:00 - 21:00

The Hoot

Powersurge

20:00 - 22:00

Adam, Leo and Michael

Twilight Jamboree / Illogical progression

21:00 - 23:00

Tim (TJ) or Eamonn (IP)

Proud to be Loud

21:00 - 23:00

Leo

Raw Like Sushi

21:00 - 23:00

Sam

Roots & Branches

21:00 - 23:00

Michael Hunter

Juke Box Jungle

21:00 - 23:00

Chris

The Sound Lounge

21:00 - 23:00

The Sound Lounge Team

A New Dave Rising

22:00 - 0:00

Mark the 'Davo'

Give A Little Love

23:00 - 1:00

Rhys

The Vanishing Point

23:00 - 1:00

Mike B

Hush & Pandemonium

23:00 - 1:00

Margs

Midnight Oasis

23:00 - 1:00

DJ Stephen King

Critical Mess

23:00 - 1:00

Casey, Milo and Todd

Voodoo Vinyl

23:00 - 1:00

Mark & John

First Thing Monday

0:00 - 3:00

Rob Bailey

Graveyard

1:00 - 3:00

Harry

PS I Love You

1:00 - 6:00

Paul & Samuel

Graveyard

1:00 - 3:00

Barry

A Face for Radio

1:00 - 3:00

Troy

Late Night w/ Hieronymus

1:00 - 3:00

Hieronymus

Graveyard

1:00 - 3:00

Roger Freeman